Logg inn

Logg inn med ditt passord for å redigere hjemmesiden!

Skriv inn epostadressen din (må være den som er registrert på Mekke), og trykk på "Send meg passord" for å bli tilsendt nytt passord på epost.

Hopp til innhold

Kontaktpersoner

Adminstrasjon

Daglig leder:

Kai Lundquist

Mob: 48 89 92 68

E-post: Kai@stridsberg.no

Kontor/Økonomi:

Elisabeth Stuen

Mob: 95 23 68 82

E-post: Elisabeth@stridsberg.no


Salg

Daglig leder, Salg:

Kai Lundquist

Mob: 48 89 92 68

E-post: Kai@stridsberg.no

 

Produktsjef Høvleri:

Morten Flatset

Mob: 95 13 01 91

E-post: Morten@stridsberg.no

 

Produktspesialist Sagbruk:

Tommy Aurbekkholen

Mob: 94 98 73 18

E-post: Tommy@stridsberg.no

 

Produktspesialist Trevare:

Steffen Ramstad

Mob: 91 71 73 47

E-post: Steffen@stridsberg.no

 

Produksjon

Produksjonsleder

Thorleif Edvardsen

Mob: 95 22 65 08

Mail: Thorleif@stridsberg.no

 


Transport

bilde

Transport

Kvarnstrands & Stridsbergs Norge har egen servicebil som kjører og henter/leverer varer hos kunder i ett 14 dagers intervall.

I tillegg har vi egen bil til vår selger/tekniker som også brukes til å frakte varer ved behov.

Sjåfør Bjørn Simensen: Tlf 91 11 66 22

Logg inn